TINECO iFLOOR 3 DİKEY SÜPÜRGE
TINECO iFLOOR 3 DİKEY SÜPÜRGE
TINECO iFLOOR 3 DİKEY SÜPÜRGE
TINECO iFLOOR 3 DİKEY SÜPÜRGE
TINECO iFLOOR 3 DİKEY SÜPÜRGE

TINECO iFLOOR 3 DİKEY SÜPÜRGE

Fiyat : ₺12.999,00(KDV Dahil)

Tineco Türkiye GarantiliIFLOOR 3
Islak & Kuru Kablosuz Şarjlı Süpürge

 • Aynı Anda Süpürün ve Yıkayın
 • Yüksek Emiş Gücü, Düşük Gürültü
 • Kendi Kendini Temizleme İşlevi
 • Dijital Gösterge
 • Hafif ve Kablosuz

Aynı Anda Süpürün ve Yıkayın

Zeminlerinizi aynı anda süpürüp yıkayarak zamandan tasarruf edin. Islak ve kuru kirleri etkili bir şekilde temizleyin, zeminleri anında kuru ve iz kalmadan bırakın.

Çoklu Yüzey Temizleme

IFLOOR 3; fayans, vinil, sızdırmaz ahşap zemin, laminat, muşamba, mermer gibi her türlü zemini etkili bir şekilde temizler.

* Lütfen kilimlerde IFLOOR 3 ürününü kullanmayın. Pürüzlü bir yüzeyde kullanmak, en iyi performansı elde etmenize engel olabilir.

Güçlü Emiş Gücü

150 W fırçasız, dijital motora sahip IFLOOR 3'ün güçlü emiş gücü, zorlu ve yapışkan lekeleri kolaylıkla temizler.

Düşük Gürültülü Çalışma

Ailenizi ve evcil hayvanlarınızı rahatsız etmeden sessizce temizlik yapabilirsiniz. IFLOOR 3, ultra sessiz çalışma için tasarlanmıştır. Düşük gürültülü fırçasız bir dijital motora sahiptir ve gürültüyü azaltan benzersiz malzemeler kullanır.

Kendi Kendini Temizleme

Bir daha asla kirli bir silindire dokunmak yok. IFLOOR 3'ün kendi kendini temizleme işlevini tek bir dokunuşla kolayca etkinleştirin. Bu özellik, fırça silindirini ve boruları tatlı su ve deterjanla otomatik olarak temizleyerek cihazınızı temiz ve tekrar kullanıma hazır hale getirir.

Dijital Ekran

IFLOOR 3'ün dijital ekran arayüzünden faydalı bilgiler elde edin. Pil seviyesini, tıkanıklık göstergelerini, güç durumunu ve daha fazlasını göstererek gerçek zamanlı çalışma durumunu kontrol edebilmenizi sağlar.

Kablosuz ve Manevra Yapılabilir

Temizlik yaparken sürekli taşıdığınız kovaları, kabloların, paspasların ve ağır elektrikli süpürgelerin yarattığı karmaşayı unutun. IFLOOR 3, hafif ve kablosuz gövdesi ile özgürce hareket etmenizi sağlar. Merdivenler de dahil dar alana sahip her bir köşeyi tam anlamıyla temizlemek için kolaylıkla manevra yapabilirsiniz.

Çok İşlevli Bağlantı İstasyonu

Tertipli, düzenli ve daima tam şarjlı. IFLOOR 3 kompakt ve kullanışlı bağlantı istasyonu sayesinde cihazı muhafaza ve şarj eder. Siz cihazı üzerine koyduğunuz sürece zeminde hiçbir leke veya kalıntı bırakmadan kendi kendini temizler.

Kutu İçeriği : Süpürge, Şarj Adaptörü ve İstasyonu, Temizlik Solüsyonu, Ekstra Filtre, Temizleme Fırçası

Ev temizliğinde en sık kullanılan cihazlardan biri elektrikli süpürge çeşitleridir. Elektrikli süpürge, yaşam alanlarında zeminde biriken toz ve kiri çekerek daha temiz bir ortam sağlar. Bu sebeple seçeceğiniz süpürgenin kaliteli olması ve yüksek emiş gücüne sahip olması önemlidir. Tineco ifloor 3 bu açıdan dikkat çeken ve yüksek performansa sahip olan bir üründür. Tineco iFloor 3 akıllı dikey süpürge & paspas - ıslak & kuru (Resmi Distribütör Garantili) birden fazla işlevi ile avantaj sağlar. Standart modellerin aksine kablosuz kullanım özelliği bu modeli öne çıkarır. Sadece tozları çekmekle kalmaz aynı zamanda yıkama işlemini de gerçekleştirir. Temizlemesi de oldukça kolay olduğu için ev temizliğine harcadığınız vakti belirgin bir şekilde azaltır.

Tineco iFloor 3 Akıllı Dikey Süpürge Özellikleri

Tineco İfloor süpürge modeli birçok işlevsel özelliğe sahiptir. Bu özellikler hayatınızı kolaylaştırabilir. Deneyimli kullanıcılar tarafından yapılan Tineco iFloor 3 akıllı dikey süpürge & paspas - ıslak & kuru (Resmi Distribütör Garantili) yorumlarını inceleyerek, tüm detayları öğrenmeniz mümkündür. Ürünün gündelik temizlikte kullanmak için ideal olan özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Cihaz yüksek emiş gücüne sahiptir.
 • Kablosuz olarak 25 dk çalışma süresi vardır.
 • Süpürgenin şarj olma süresi ortalama 4.5 saattir.
 • Ürünün 78 dB ses seviyesi bulunur.
 • Akıllı bir süpürge modeli olan cihazın led ekranı vardır.
 • Yenilikçi süpürgenin kendi kendini temizleme özelliği vardır. Şarj dolum sırasında kendini temizler.
 • Cihazın su haznesi bulunur.
 • Dikey bir şekilde kullanılmaya uygundur.
 • Ahşap, fayans, mermer ya da muşamba gibi birçok farklı yüzeyde kullanılabilir
Tineco iFloor 3 Akıllı Dikey Süpürge Avantajları

Tineco İfloor ev içinde geçirdiğiniz vakti daha verimli kullanmanızı sağlarken, günlük temizliği belirgin bir şekilde kolaylaştırır. Dijital göstergesi ile her detayı kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Cihaz, aynı anda hem süpürme hemde yıkama olanağı sunması sayesinde zamandan tasarruf etmenize imkan verir. Islak ve kuru lekeleri ayırmadan hızlı bir şekilde zemini temizler. Süpürge modeli dijital motoru sayesinde yapışkan ya da inatçı olan lekelerde de oldukça etkilidir. Cihazda bulunan kendini temizleme modu sayesinde tek bir tuş ile temiz su tüm borulardan geçer ve kirler temizlenir. Tineco iFloor 3 akıllı dikey süpürge & paspas - ıslak & kuru (Resmi Distribütör Garantili) satın almanız halinde tüm bu avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tineco iFloor 3 Akıllı Dikey Süpürge Fiyatları

Tineco iFloor 3 akıllı dikey süpürge & paspas - ıslak & kuru (Resmi Distribütör Garantili) fiyatları ürünün sahip olduğu özellikler ve üretimde kullanılan materyallerin kalitesi dikkate alınarak belirlenir. Günlük hayatı oldukça kolaylaştıran özelliklere sahip olması bu ürünü öne çıkarır. Fiyatı ise bütçe dostu olarak değerlendirilebilir. Uzun süreli kullanım imkanı göz önüne alındığında oldukça avantajlıdır. Bunun yanı sıra kampanya dönemlerinde yapılan indirimler dahilinde Tineco iFloor 3 akıllı dikey süpürge & paspas - ıslak & kuru (Resmi Distribütör Garantili) en ucuz fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Kaliteli ve yenilikçi süpürge modelini, Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

Tineco İfloor 3 Hangi Özelliklere sahiptir?

Bu üründe kablosuz kullanım, her yüzeyde yüksek emiş gücü, süpürme ve yıkamanın bir arada olması önemli özellikleridir.

Dijital Ekran Avantajları Nedir?

Dijital ekran cihazın mevcut durumunu takip etmenizi kolaylaştırır. Pil seviyesini, TSD kapasitesini ve kendi kendini temizleme simgesini içerir.

Tineco İfloor Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Markanın bu süpürge modelini satın alırken, beklentilerinize uygun olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Tüm özelliklerini inceleyerek, bilinçli bir seçim yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR